Gaisa kvalitātes un vides piesārņojuma monitoringa sistēmas modernizācija

PAR IZAICINĀJUMU

Mērķis: Modernizēt gaisa kvalitātes un vides piesārņojuma monitoringa sistēmu Rīgas ostā, izmantojot mūsdienīgus sensorus, decentralizētus risinājumus uz mākslīgā intelekta balstītus analīzes risinājumus. 

Apraksts: Vides un gaisa piesārņojuma monitorings ir viena no svarīgākajām funkcijām Rīgas brīvostā. Savlaicīga piesārņojuma identificēšana un ikdienas monitorings ir svarīgs ostas darbības plānošanā visā tās teritorijā. Izaicinājums paredz modernizēt gaisa kvalitātes un vides piesārņojuma monitoringa sistēmu Rīgas ostā, izmantojot mūsdienīgus sensorus, decentralizētus risinājumus uz mākslīgā intelekta balstītus analīzes risinājumus, tostarp, sensorus un risinājumus ikdienas gaisa kvalitātes un piesārņojuma mērīšanai, avāriju un noplūžu identificēšana, izmantojot sensoru un videonovērošanas risinājumus, automatizēta datu uzkrāšanas rīka izveide, analīze un piesārņojuma modeļu veidošana.

Vēlamais rezultāts: Izstrādāts prototips

Vēlamais komandas sastāvs: 1 vides eksperts, 1 IT eksperts, 1 automatizācijas un mašīnredzes eksperts, 1 programmētājs, 1 biznesa analītiķis.

Informācija par izaicinājuma sniedzēju:

Rīgas brīvostas pārvalde
Reģ.nr. 90000512408
www.rop.lv