JAUNIEŠIEM

Kas ir VIPs?

“Vidzemes inovāciju programma studentiem” jeb “VIPs”. Programma, kas nodrošina kompleksu atbalstu uzņēmīgiem jauniešiem, kuri individuāli vai komandā gatavi risināt uzņēmumu dotos izaicinājumus vai attīstīt savas biznesa inovācijas.

Programmā piedalās dažāda līmeņa studenti, vidusskolu pēdējo klašu skolēni un tehnikumu audzēkņi.

Šī iniciatīva ir lieliska platforma, kas dalībniekiem dod iespēju mācīties būt daudz drosmīgākiem, jaudīgākiem, trenēt uzņēmēja garu, domāt un izkāpt ārpus komforta zonas. Dalība VIPs palīdz noticēt saviem spēkiem, izbaudīt eksperimentēšanu un iemācīties nebaidīties no kļūdām!

Kā top inovācija?

Ko par VIPs saka projekta dalībnieki?

Santa, Estere, Krista, komandas darba vadītāja Renāte Cāne, Ervīns un Gustavs, komanda VIJA Creative

Komanda VIJA Creative

“Piedalīšanās VIPs projektā palīdzēja uzlabot katra komandas dalībnieka profesionālās prasmes. Kā arī deva iespēju jaunu sadarbību veidošanai. Dalībnieki ieguva izpratni par projektu vadības procesiem un metodēm, piemeklējot efektīvākos risinājumus. VIPs programma bija kā atspēriena punkts uzņēmuma dibināšanā.

Dainars un Matīss, komanda Autosport parts

Komanda Autosport parts

Projekts kopumā ir tāda kā droša telpa, kur izmēģināt idejas, kuru realizēšana nebūtu iespējama bez finansējuma. To es arī projektā ieguvu: drošu telpu, kur eksperimentēt un veidot! Katrs dalībnieks, bez šaubām ieguva lielu pieredzi un paveica daudz, kā arī daudz ko darīja dzīvē pirmo reizi! Esmu pateicīgs visiem projekta koordinatoriem par to, ka mēs kā projekta veicēji varējām uzdot šķietami muļķīgākos jautājumus un rast uz tiem atbildes!