UZŅĒMĒJIEM

Uzņēmēj!
Meklē inovatīvus un drosmīgus risinājumus uzņēmuma izaicinājumiem?

Jau šobrīd redzam pievienoto vērtību sadarbībai starp industriju un studentiem. Tā ir lieliska iespēja piedāvāt studentiem caur mācību procesu un sadarbību gūt pieredzi un priekšstatu par reālu uzņēmumu darbu. Redzam, ka uzņēmēji, līdzdarbojoties šai programmā, var iegūt inovatīvu skatu uz saviem izaicinājumiem, varēs iepazīt savus potenciālos darbiniekus, kā arī tā ir lieliska iespēja atbalstīt un stiprināt Vidzemes reģiona augstskolu.

Programmas atklāšanas pasākumā atzina uzņēmēji CSDD un SIA SunGIS

UZŅĒMĒJU PIEREDZES STĀSTI

Dotais izaicinājums ir ļoti sarežģīts un priecājamies, ka jaunieši nenobijās un paveica tik ievērojamu darbu! Esam gandarīti par sadarbību un saredzam, ka piedāvātos risinājumus noteikti iekļausim reģionālā atkritumu apsaimniekošanas centra plānā pie kā šobrīd aktīvi strādājam. 
Inga Kovala-Sēne SIA “ZAAO” sabiedrisko attiecību vadītāja

Uzteic jauniešu drosmi un zinātkāri! Atklāj, ka izaicinājuma devējs gatavs ieviest komandas veidoto komunikācijas stratēģiju ar tajā iekļautajām aktivitātēm
Atra Kupriša SIA “Vidzemes slimnīcas” galvenā māsa


“Bez domātājiem, izgudrotājiem, bez entuziastiem, jaunajiem inženieriem, tehnologiem, fiziķiem, ķīmiķiem, bez tā visa nekas nenotiek. Rosinām meklēt to, kas jūs aizrauj! Mācīties un nebaidieties izmēģināt ko jaunu.” aicina Egils Krūzenbergs, VALMIERA GLASS projektu daļas vadītājs.

Dalība projektā VIPs ir potenciāla iespēja uzņēmējam sadarbībā ar studentu risināt reālas uzņēmēja vajadzības. Aicinu uzņēmējus domāt par šāda veida iniciatīvu – sadarbību ar studentiem kā ieguldījumu nākotnē, kas atmaksāsies nākamajos gados.
Metālapstrādes uzņēmuma SIA “BALTMA” vadītājs Alvis Sokolovs

Pateicamies VIPs sadarbības partneriem un atbalstītājiem!