PIEREDZES STĀSTS – Komanda “INFLUENCERES 2K23”


Komanda: “INFLUENCERES 2K23”
Trīs dalībnieces no Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas

Biznesa ideja – Jauniešu plānotāja “Es plānoju!” izveide 
Komandas darba vadītāja: Maruta Krustāne


Mērķis: Veicināt jauniešu motivāciju mācīties un produktīvi plānot savu laiku, kā arī mācīties noteikt prioritātes. Samazināt laiku, kas pavadīts, izmantojot sīkrīkus, tādējādi saglabājot jauniešu veselību, kā arī palielināt gaidāmo panākumu iespējamību. Protams, atbrīvot atmiņu jaunām zināšanām un attīstīt skolēnu radošumu un individualitāti. Mācīt pašanalīzi un sasniegt savus mērķus.

Sasniegtie rezultāti: sākotnējā ideja bija veidot pilnīgi individualizētus plānotājus jauniešiem, bet tā vietā izstrādājam vairākus plānotāju veidus dažādām jauniešu vajadzībām. Pieejamas trīs krāsas – rozā, melna un zila. Iespējams izvēlēties plānotājus ar dienas vai nedēļas izkārtojumu. Kā arī pieejami dažādi noderīgi pielikumi pašizaugsmei:

  • dzīves rats,
  • mēneša budžeta plānošanas rīks,
  • 30 dienu izaicinājums,
  • mēneša foto uzdevums,
  • pozitīvas afirmācijas,
  • mācību zonas modelis,
  • fizikas, ķīmijas un matemātikas pielikumus.

Pēc digitāla prototipa izveides tapa divi taustāmi plānotāju prototipi, ko testējām pie mērķa grupas potenciālajiem klientiem, lai uzklausītu viedokli par izstrādāto produktu. Atsauksmes palīdzēja mums veikt uzlabojumus un realizēt galaproduktus – divus plānotājus: vienu – ar dienas izkārtojumu uz spirāles, otru – ar nedēļas izkārtojumu cietajos vākos.

KomandasValērija Orlova, “Influenceres 2k23” komandas dalībnieces atziņa:atziņas:

“VIP’s ir lielisks projekts, garš, bet brīnišķīgiem cilvēkiem un notikumiem bagāts 6 mēnešu posms, kas iemācīja strādāt komandā, nebaidīties prasīt palīdzību, jautāt, precizēt, mēģināt un neapstāties, ja liekas, ka kaut kas nav iespējams.

DEMO diena ir projekta noslēgums, bet katra produkta attīstības STARTS! Tā ir vērtīga diena, kas deva komisijas godīgu atsauksmi, viedokli un padomus, lai tālāk virzītos pareizā ceļā. Paldies par superīgo, humora pilnu pasākumu talantīga Mārtiņa Poča vadībā, paldies par iedvesmu strādāt un attīstīties tālāk. Paldies organizatoriem, atbalstītājiem un katram, kas pielika savu roku šī projekta garumā. Tā bija spilgtais mirklis un nozīmīgais dzīves posms manā atmiņā! Tas ir solis kaut kam pavisam jaunam un aizraujošam!

Bija liels prieks būt daļai no šīs ģimenes, kas motivēja un motivēs viens otru turpināt un nepadoties!

Lai bagātām idejām pilns VIP’s 3.cikls!”