Pieredzes stāsts – komanda “VIJA”


DEMO dienā, koncertzālē “Valmiera”

Izaicinājums: VAS CSDD publiskās komunikācijas stratēģija
Komandas vadītāja: Renāte Cāne


Komandā “VIJA” apvienojušies Vidzemes Augstskolas Biznesa vadības 1.kursa studenti – Gustavs, Nikola , Santa, Estere, Krista un Ervīns.

Kāds būs sabiedrības ieguvums, kad tiks realizēta jūsu komandas ideja/inovācija?
Sabiedrība būs izglītotāka par ceļu satiksmes drošību kopumā, jo, lai arī CSDD publiskās komunikācijas stratēģija ir mērķēta uz bērniem un jauniešiem, tiks iesaistīti arī pedagogi un vecāki. 

Kas vieno komandu?
Vienots mērķis – darbs pie CSDD publiskās komunikācijas stratēģijas izstrādes. Mūsu komandai ir ļoti svarīgi, lai ceļu satiksmes negadījumu skaits samazinātos, lai bērni un jaunieši justos droši ceļu satiksmē.

Kā komandas dalībniekiem izdodas sabalansēt studijas ar darbu pie izaicinājuma izstrādes?

Veiksmīgi plānojot savu laiku.

Lielākie izaicinājumi un izdošanās komandas darbā:

Izaicinājumi – laikietilpīgākais process bija vienoties ar skolām un pedagogiem par fokusa grupu diskusiju un interviju organizēšanu. Nedaudz izaicinoša ir darbošanās komandā, jo katrs esam ar savu viedokli un uzskatiem, līdz ar to, nonākt pie kopīga slēdziena, ne vienmēr ir ļoti vienkārši. Tomēr uzskatām, ka izaicinošākais – publiskās komunikācijas stratēģijas izstrāde – vēl ir tikai priekšā.

Izdošanās – veiksmīgi noorganizētas 10 fokusa grupu tikšanās ar 114 skolēniem un intervijas ar 18 pedagogiem. Izdarījām vairāk, nekā bijām plānojuši (sākotnējā plānā bija tikai 5 fokusa grupas diskusijas un intervijas ar 10 pedagogiem).