“Kas tu esi, inovācija?” no 2. marta kanālā ReTV

No 2. marta ceturtdienu vakaros plkst. 22.00 kanālā ReTV raidījumā “Kas tu esi, inovācija?” tiksimies ar piecām azartiskām un mērķtiecīgām jauniešu komandām, kas meklē inovatīvus risinājumus Latvijas uzņēmumu sniegtajiem izaicinājumiem vai izstrādā savas biznesa idejas. 

Mēs ceram radīt jauno “vienradzi”, Latvijas veiksmes stāstu,” norāda projekta pārstāve Līga Vecā. Raidījums tiek veidots sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu, Valmieras Attīstības aģentūru un Ventspils Augstskolu projekta “Vidzemes inovāciju programmas studentiem” (VIPs) ietvaros. 

Projekta vadītāja Līga Vecā: “Inovāciju atbalsta programma VIPs ir viens no veidiem, kā tiek sekmēta valsts kopējā inovāciju ekosistēmas attīstība. Studējošie ar savām idejām, entuziasmu un mērķtiecību pierāda, ka atbilstošos apstākļos spēj atrast vai radīt pārsteidzošus, inovatīvus risinājumus gan jau esošu uzņēmēju izaicinājumiem, gan realizējot savas biznesa idejas.

Raidījums “Kas tu esi, inovācija?” būs piedzīvojumiem bagāts, aizraujošs ceļojums četrus ceturtdienu vakarus,   kur varēsim iepazīt gan jauniešu komandas, viņu izstrādātās inovatīvās idejas. Kā arī dosimies ciemos pie uzņēmumiem, kas ir gana drosmīgi, lai jauniešu degsmi un idejas ieviestu savā ikdienas darbā. TV spēles gaitā sekosim līdzi, kā komandām veiksies piedzīvojumā, sacenšoties par iespēju pirmajiem sasniegt Izaicinājumu kalna virsotni. Protams, kopīgi meklēsim atbildi uz jautājumu – “Kas tu esi, inovācija?”. 

Raidījums “Kas tu esi, inovācija?”  no 2. marta plkst. 22.00 kanālā “ReTV”. 
Atkārtojums piektdienās plkst. 12.00 un svētdienās plkst. 11.30. 

Raidījums skatāms būs arī tiešraidē kanāla ReTV mājas lapā www.retv.lv

Raidījums tapis ERAF līdzfinansēta projekta “Vidzemes inovāciju programma studentiem – VIPS” Nr. 1.1.1.3/21/A/009 ietvaros. Projekta partneri: Vidzemes Augstskola, Valmieras Attīstības aģentūra, Ventspils Augstskola.

Leave a Reply

Your email address will not be published.