Aicinām jauniešus pievienoties VIPs 2.ciklam!

Studenti, tehnikumu audzēkņi un vidusskolu pēdējo klašu skolēni tiek aicināti izmēģināt savus spēkus un iesaistīties “Vidzemes inovāciju programma studentiem” jeb “VIPs” 2. ciklā. Tā ir aizraujoša programma jauniešiem un ikvienam studējošajam, kurš ir gatavs risināt dažādu Latvijas uzņēmumu vai organizāciju dotos izaicinājumus vai darboties pie savas inovatīvās biznesa idejas attīstīšanas. 

INOVĀCIJAS PIETEIKUMA IESNIEGŠANA NORIS LĪDZ 3.OKTOBRIM.

Līdz 3. oktobrim ir atvērta iespēja iesniegt savu vai komandas inovācijas pieteikumu. Lai reģistrētu savu dalību VIPs programmā jāapmeklē projekta mājas lapa: www.vips.va.lv, kur iespējams izvēlēties divus ceļus, kā pievienoties VIPs:
1) izvēloties kādu no uzņēmumu un organizāciju iesniegtajiem izaicinājumiem, kas pieejami šeit: https://vips.va.lv/izaicinajumi/
2) piesakoties ar savu biznesa ideju! Pieteikumam nepieciešamie dokumenti atrodami šeit: https://vips.va.lv/dokumenti

ATBALSTS INOVĀCIJAS PIETEIKUMA SAGATAVOŠANAI

Lai atvieglotu inovācijas pieteikuma sagatavošanu, atrastu komandas biedrus, uzzinātu vairāk par uzņēmumu un organizāciju izaicinājumiem, iespējām iegūt stipendiju, saņemt atbalstu un grantus idejas attīstībai, kā arī naudas balvām un citām iespējām, ko piedāvā VIPs – visi interesenti tiek aicināti 23.- 24. septembrī uz Vidzemes Augstskolu, Tērbatas ielā 10, kur notiks hakatons “IESTARTĒ VIPS – komandu veidošana un pieteikumu sagatavošana”. Reģistrēt dalību pasākumam un uzzināt vairāk iespējams šeit: https://ej.uz/piesakiesVIPsHAKATONAM Individuāli vai komandā, ar ideju vai bez – visi tiksies hakatonā, kur kopā ar VIPs speciālistu, mentoru un ekspertu palīdzību, soli pa solim būs iespēja aizpildīt inovācijas pieteikumu. Dalība pasākumā iespējama gan klātienē, gan attālināti!

KĀDI IR IEGUVUMI?

VIPs programmā var brīvi izvēlēties –  vai strādāt kopā ar saviem draugiem, kursabiedriem vai kopā ar skolēniem un studentiem no citām Latvijas izglītības iestādēm, iegūstot jaunus draugus un kontaktus.

Tikšanās ar uzņēmuma pārstāvjiem un nozares ekspertiem var palīdzēt atrast nākamo darba vietu, kas var būt labs sākums veiksmīgai karjerai.

Visi VIPs dalībnieki saņem ikmēneša stipendiju 200-228 EUR apmērā, finansējumu idejas attīstīšanai un veiksmīgāko biznesa ideju vai risinājumu autori cikla beigās saņem naudas balvas.

Dalība programmā plānota ārpus stundu un lekciju laika, tādēļ aktivitātes tiks maksimāli pielāgotas individuāli jaunieša vai komandas dalībnieku iespējām. 

Ja radušies jautājumi par programmu vai pieteikuma aizpildīšanu, droši sazinies ar mums: [email protected] vai kādu no VIPs komandas speciālistiem: https://vips.va.lv/kontakti/. Tiekamies VIPs otrajā ciklā!

Projekta partneri: Vidzemes Augstskola, Valmieras Attīstības aģentūra, Ventspils Augstskola. ERAF līdzfinansēts projekts “Vidzemes inovāciju programma studentiem – VIPS”  Nr. 1.1.1.3/21/A/009  

Informāciju sagatavoja:
Līga Vilcāne
VIPs komunikācijas speciāliste 
[email protected]

Leave a Reply

Your email address will not be published.