Iedvesmas forums un Dizaina domāšanas darbnīca RĒZEKNĒ

Nāc iedvesmojies jaudīgiem darbiem! Tiekamies jau 14.septembrī no plkst. 14.00 līdz 18.00 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, 222. telpā 2. stāvā.

Uzzini kā tikt pie ikmēneša stipendijas 200 – 228 EUR apmērā, jauniem kontaktiem, atbalsta un grantiem inovatīvu ideju īstenošanai, kā arī vairāk par iespējām kādas vēl piedāvā atbalsta programma “Vidzemes inovāciju programma studentiem – VIPs”.

Pasākuma laikā, neformālā gaisotnē dzirdēsi iedvesmojošus stāstus no tādiem uzņēmējiem kā Oskara Maculeviča – “KUUP KOFFEE” kafijas vadītāja un veidotāja un Nikolaja Pušņakova IT uzņēmuma “Midis RSEZ ” valdes priekšsēdētāja. Kuri dalīsies savās veiksmēs un “aplauzienos” ceļā uz panākumiem.

Savukārt, Dizaina domāšanas darbnīcā, profesionāla trenera vadībā, praktiskā darba laikā būs iespēja risināt reālus Latvijas uzņēmumu vai organizāciju dotos izaicinājumus vai izstrādāt plānu savas biznesa idejas attīstībai, balstoties uz dizaina domāšanas principiem.

Aicinām visus interesentus, īpaši studentus, vidusskolu pēdējo klašu skolēnus un tehnikuma audzēkņus!

Būs vērtīgi – cienāsim arī ar tēju, kafiju un gardām uzkodām! 😉

Projekta partneri: Vidzemes Augstskola, Valmieras Attīstības aģentūra, Ventspils Augstskola. ERAF līdzfinansēts projekts “Vidzemes inovāciju programma studentiem – VIPS”  Nr. 1.1.1.3/21/A/009  

Informāciju sagatavoja:
Līga Vilcāne
VIPs komunikācijas speciāliste 
[email protected]

Leave a Reply

Your email address will not be published.