Aizvadīts Finanšu plānošanas seminārs 2. cikla dalībniekiem

Nav svarīgi, vai piedāvātais produkts vai pakalpojums kādam patīk, bet SVARĪGI, lai produktu pirktu pietiekami daudz cilvēku par uzņēmēja noteikto cenu! Visu biznesā izsakām izmērāmās vienībās (naudā)! VIPs dalībnieki aizvadītajā nedēļā Vidzemes Augstskolas lektora Aigara Andersona vadībā seminārā “Finanšu plānošana” izzināja projekta un biznesa realitātes nianses. Jāteic, ka temats ārkārtīgi plašs un papildu izaicinājums bija dalībnieku atšķirīgais zināšanu līmenis un līdzšinējā pieredze finanšu jomā – kādam seminārs bija iespēja atkārtot jau labi zināmo, citam uzzināt ko pilnīgi jaunu!

Kopumā dalībnieki semināra saturu novērtējuši kā vērtīgu un lielākā daļa atzīst, ka iegūtās zināšanas noderēs darbā pie VIPs ietvaros izstrādātā inovāciju projekta. Daudzi no dalībniekiem uzsver, ka īpaši noderīgi būs praktiski pielietojamie rīki finanšu aprēķinu veikšanai un to cik būtiska ir piemērota biznesa modelēšanas metodes izvēle.

Kā atzīst kāds no jauniešiem: “Finanšu uzskaitīšana ir ļoti smalks un precīzs darbs projektā VIPs, bet ir izdarāms!” Nav šaubu, ka finanšu pārvaldība nav vienkārša un finanšu pratība ir viena no galvenajām panākumu atslēgām kā topošajiem, tā esošajiem uzņēmējiem.

Projekta partneri: Vidzemes Augstskola, Valmieras Attīstības aģentūra, Ventspils Augstskola. ERAF līdzfinansēts projekts “Vidzemes inovāciju programma studentiem – VIPS”  Nr. 1.1.1.3/21/A/009  

Informāciju sagatavoja:
Līga Vilcāne
VIPs komunikācijas speciāliste 
liga.vilcane@valmierasnov

Leave a Reply

Your email address will not be published.