Aizvadīts pirmais Train the Trainers

Lai celtu savu zināšanu un kvalifikāciju līmeni, kā arī spētu rast labākos veidus kā motivēt ikvienu Vidzemes inovācijas programma studentiem (VIPs) dalībnieku, 30.maijā komandu vadītāji un projekta komanda piedalījās pasākumā “Train the Trainers”, kas tika aizvadīts Zilākalna kultūrvēstures un apmeklētāju centrā “ZTornis”.

Dienas laikā pasākuma dalībnieki pilnveidoja savas zināšanas personības izaugsmes, komandu un biznesa attīstības treneres Lailas Snidzānes vadībā, apgūstot efektīvākās metodes komandu un personīgajā motivēšanā, kas lieti noderēs ikdienā un ceļā uz VIPs kopējo mērķu īstenošanu.

Vērtīgā pieredzē dalījās arī pārstāves no Rīgas Tehniskās universitātes, kā paspārnē tiek īstenota inovāciju un koprades programma studentiem Demola Latvia.

Pasākuma dalībnieki atzīst, ka diena bija piepildīta ar vērtīgu, noderīgu informāciju, praktiskiem paņēmieniem un kopumā pozitīviem iespaidiem.

Daži spilgtākie citāti no “Train the Trainers” dalībniekiem:

“Attiecību veidošana ir visa pamatā!”
“Sadzirdēt citus un darīt darbus “soli pa solim”.”
“Komandā ir spēks un efektīva savstarpējā komunikācija ir viens no spēcīgākajiem virzītājspēkiem ceļā uz kopīgu mērķi. Izpratne par motivācijas psiholoģiju un dažādie praktiskie instrumenti, ar ko pasniedzēja iepazīstināja, lieti noderēs ne tikai ikdienas darbā, bet arī personīgajai izaugsmei!”
“Nav vienas universālas receptes kā gūt panākumus darbā ar komandu, kā motivēt sasniegt pēc iespējas augstāku rezultātu, tāpēc jāklausās komandā un jāatrod vislabākā pieeja katram no komandas.”

Projekta partneri: Vidzemes Augstskola, Valmieras Attīstības aģentūra, Ventspils Augstskola. ERAF līdzfinansēts projekts “Vidzemes inovāciju programma studentiem – VIPS” Nr. 1.1.1.3/21/A/009

Leave a Reply

Your email address will not be published.