Aizvadīts seminārs “Ideju pičs”

Esi interesants! Esi atšķirīgs! Esi Tu pats! Šie ir tikai daži no ieteikumiem, ko VIPs projekta dalībnieki 31. martā Vidzemes Augstskolā guva seminārā “Ideju pičs”. Tematisko nodarbību vadīja Artusystem dibinātājs, Zaļo tehnoloģiju klastera projektu vadītājs un ideju piča eksperts Imants Martinsons. Semināra laikā klātesošajiem bija iespēja papildināt savas zināšanas par pičošanu jeb prezentēšanu un jautājumu-atbilžu sesijās noskaidrot sevi interesējošos jautājumus.

Vadītājs dalījās savas bagātīgās pieredzes stāstos un ar praktiskiem padomiem, kā sagatavot gan kodolīgu piču (prezentāciju), gan atbildes uz iespējamajiem vērtētāju jautājumiem un kā savā labā izmantot dažādas tehniskas nianses. Eksperts klausītājiem pastāstīja par dažādām iespējām saņemt finansiālu atbalstu jeb ko iesākt ar savu biznesa ideju un kā to veiksmīgāk “pārdot”.

Kā  atzīst viens no semināra dalībniekiem: “Bija ļoti daudz vērtīgas informācijas, kļuva skaidrāks, kā pareizi saplānot laiku prezentācijai, ko un kā labāk pateikt, kā ieinteresēt klausītāju.” Vairāki semināra dalībnieki kā īpaši lietderīgu izcēla reālu, jauniešiem zināmu piemēru analizēšanu un to, ka gūtie padomi lieti noderēs praksē.

Jau 21.aprīlī Demo dienā jeb 2. cikla noslēguma pasākumā VIPs dalībnieki vērtēšanas komisijai, uzņēmumu pārstāvjiem un līdzjutējiem prezentēs nepilnu sešu mēnešu laikā paveiktā darba rezultātus. Tiks noskaidroti un apbalvoti labāko risinājumu autori. Būs aizraujoši!

Projekta partneri: Vidzemes Augstskola, Valmieras Attīstības aģentūra, Ventspils Augstskola. ERAF līdzfinansēts projekts “Vidzemes inovāciju programma studentiem – VIPS” Nr. 1.1.1.3/21/A/009

Informāciju sagatavoja:
Līga Vilcāne
VIPs komunikācijas speciāliste 
[email protected]

Leave a Reply

Your email address will not be published.